League Schedule
Summer 2023 Sunday Level 2-3 Edina - Level 2-3
Week 1 - Regular Season
07/9/23 07:00 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Teenage Mutant Ninja'Haras (1) (light) vs Team Autobrandts (7) (dark) |
Referees: E. Laurents, A. Swanson |
07/9/23 08:10 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Juli's Birds of Prey (2) (light) vs Team BOC Menace (2) (dark) |
Referees: E. Laurents, A. Swanson |
07/9/23 09:20 PM - Braemar Arena West Rink |
Team X-Men Hayden (3) (light) vs Team Legion of Lanenbanger (1) (dark) |
Referees: E. Laurents, A. Swanson |
Week 2 - Regular Season
07/16/23 08:40 PM - Braemar Arena East Rink |
Team Legion of Lanenbanger (5) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (2) (dark) |
Referees: P. Larson , S. Durbin |
07/16/23 09:00 PM - Braemar Arena South Rink |
Team BOC Menace (1) (light) vs Team X-Men Hayden (6) (dark) |
Referees: J. Doffing, K. Wetterberg |
07/16/23 09:25 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Autobrandts (2) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (3) (dark) |
Referees: J. Mattson, S. Doree |
Week 3 - Regular Season
07/23/23 08:40 PM - Braemar Arena East Rink |
Team Autobrandts (2) (light) vs Team Legion of Lanenbanger (0) (dark) |
Referees: S. Durbin, D. Anderson |
07/23/23 09:00 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Juli's Birds of Prey (3) (light) vs Team X-Men Hayden (5) (dark) |
Referees: J. Doffing |
07/23/23 09:25 PM - Braemar Arena West Rink |
Team BOC Menace (6) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (5) (dark) |
Referees: N. Sawchuk |
Week 4 - Regular Season
07/30/23 08:40 PM - Braemar Arena East Rink |
Team Teenage Mutant Ninja'Haras (3) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (6) (dark) |
Referees: N. Sawchuk |
07/30/23 09:00 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Legion of Lanenbanger (5) (light) vs Team BOC Menace (5) (dark) |
Referees: S. Durbin, P. Moore |
07/30/23 09:25 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Autobrandts (1) (light) vs Team X-Men Hayden (2) (dark) |
Referees: J. Christianson, K. Murray |
Week 5 - Regular Season
08/6/23 07:00 PM - Braemar Arena East Rink |
Team X-Men Hayden (2) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (1) (dark) |
Referees: A. Swanson, S. Birkins |
08/6/23 08:10 PM - Braemar Arena East Rink |
Team Legion of Lanenbanger (3) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (3) (dark) |
Referees: A. Swanson, S. Birkins |
08/6/23 09:20 PM - Braemar Arena East Rink |
Team BOC Menace (4) (light) vs Team Autobrandts (8) (dark) |
Referees: A. Swanson, S. Birkins |
Week 6 - Regular Season
08/13/23 07:50 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Legion of Lanenbanger (3) (light) vs Team X-Men Hayden (6) (dark) |
Referees: J. Theilmann, S. Birkins |
08/13/23 08:10 PM - Braemar Arena East Rink |
Team BOC Menace (2) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (4) (dark) |
Referees: S. Durbin, N. Sawchuk |
08/13/23 09:00 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Autobrandts (3) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (1) (dark) |
Referees: J. Theilmann, S. Birkins |
Week 7 - Regular Season
08/20/23 07:20 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Juli's Birds of Prey (3) (light) vs Team Autobrandts (5) (dark) |
Referees: A. Swanson, S. Birkins |
08/20/23 08:10 PM - Braemar Arena East Rink |
Team Teenage Mutant Ninja'Haras (2) (light) vs Team Legion of Lanenbanger (4) (dark) |
Referees: S. Durbin, M. Zarras |
08/20/23 08:30 PM - Braemar Arena South Rink |
Team X-Men Hayden (5) (light) vs Team BOC Menace (6) (dark) |
Referees: A. Swanson, S. Birkins |
Week 8 - Regular Season
08/27/23 08:10 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Legion of Lanenbanger (6) (light) vs Team Autobrandts (4) (dark) |
Referees: A. Swanson, J. Theilmann |
08/27/23 09:20 PM - Braemar Arena South Rink |
Team BOC Menace (3) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (4) (dark) |
Referees: A. Swanson, J. Theilmann |
08/27/23 09:25 PM - Braemar Arena West Rink |
Team X-Men Hayden (5) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (8) (dark) |
Referees: S. Durbin, D. Anderson |
Week 9 - Regular Season
09/10/23 09:00 PM - Braemar Arena West Rink |
Team BOC Menace (1) (light) vs Team Legion of Lanenbanger (1) (dark) |
Referees: J. Christianson, T. Jost |
09/10/23 10:00 PM - Braemar Arena South Rink |
Team X-Men Hayden (2) (light) vs Team Autobrandts (3) (dark) |
Referees: J. Theilmann, T. Runke |
09/10/23 10:10 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Juli's Birds of Prey (4) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (8) (dark) |
Referees: T. Jost, J. Christianson |
Week 10 - Playoff
09/17/23 09:00 PM - Braemar Arena West Rink |
Team Autobrandts (4) (light) vs Team Legion of Lanenbanger (2) (dark) |
Referees: J. Christianson, T. Jost |
09/17/23 09:40 PM - Braemar Arena East Rink |
Team BOC Menace (2) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (5) (dark) |
Referees: D. Anderson, T. Runke |
09/17/23 10:10 PM - Braemar Arena West Rink |
Team X-Men Hayden (1) (light) vs Team Juli's Birds of Prey (5) (dark) |
Referees: J. Christianson, T. Jost |
Week 11 - Championship
09/24/23 09:00 PM - Braemar Arena West Rink |
Team BOC Menace (light) vs Team Legion of Lanenbanger (dark) |
Referees: T. Jost, J. Doffing |
09/24/23 09:20 PM - Braemar Arena South Rink |
Team Autobrandts (light) vs Team Juli's Birds of Prey (dark) |
Referees: J. Christianson, R. Jackson |
09/24/23 10:10 PM - Braemar Arena West Rink |
Team X-Men Hayden (8) (light) vs Team Teenage Mutant Ninja'Haras (5) (dark) |
Referees: B. Lundeen, T. Jost |